Тарас народився, коли Оксані виповнилося 4 роки. Скільки років Тарасу, якщо зараз Оксана вдвічі

старша за нього? З поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

х років Тарасу

х + 4 або 2х років Оксані

Складаємо рівняння:

х + 4 = 2х;

2х - х = 4

х = 4

Отже, Тарасу 4 роки.

Відповідь: 4 роки.

Отвечает Гурьева Надежда.

Ответ: пусть Тарасу х лет, тогда 2*х=х+4⇒х=4.

Ответ: Тарасу 4 года.

Объяснение: