Що більше 2 в трьох сотому степені чи 3 в двох сотому Будь ласка потрібно зараз!!! 


Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Анастасия.

2^300=2^(3*100)=(2^3)^100=8^100

 

3^200=3^(2*100)=(3^2)^100=9^100

 

8<9, 100>1 значит 8^100<9^100

значит 2^300<3^200

Отвечает Галай Юля.

2³⁰⁰ = (2³)¹⁰⁰ = 8¹⁰⁰        3²⁰⁰ = (3²)¹⁰⁰ = 9¹⁰⁰

Следовательно   3²⁰⁰ > 2³⁰⁰