Знайти найменше натуральне число яке закінчується цифрою 6 і збільшується у 4 рази Якщо його

останню цифру поставити на перше місце.Помогите пожалуйста срочно надо.

Ответы на вопрос

Отвечает Пасевич Виолеттка.

10x+6 - число

4(10x+6)=6\cdot10^n+x

40x+24=6\cdot10^n+x

40x-x=6\cdot10^n-24

39x=6\cdot10^n-24\ \ \ |:39

x=\frac{6\cdot10^n-24}{39}

x=\frac{3\cdot(2\cdot10^n-8)}{39}

x=\frac{2\cdot10^n-8}{13}

2\cdot10^n-8 - делится на 13

n=1 \Rightarrow x=\frac{2\cdot10^1-8}{13}=\frac{2\cdot10-8}{13}=\frac{20-8}{13}=\frac{12}{13}

n=2 \Rightarrow x=\frac{2\cdot10^2-8}{13}=\frac{2\cdot100-8}{13}=\frac{200-8}{13}=\frac{192}{13}

n=3 \Rightarrow x=\frac{2\cdot10^3-8}{13}=\frac{2\cdot1000-8}{13}=\frac{2000-8}{13}=\frac{1992}{13}

n=4 \Rightarrow x=\frac{2\cdot10^4-8}{13}=\frac{2\cdot10000-8}{13}=\frac{20000-8}{13}=\frac{19992}{13}

n=5 \Rightarrow x=\frac{2\cdot10^5-8}{13}=\frac{2\cdot100000-8}{13}=\frac{200000-8}{13}=\frac{199992}{13}=15384

10x+6=10\cdot15384+6=153846 - число