ДАМ 20 балов знайти найменше і найбільше значення виразу: 3cosx+5


Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Кристина.

Для цього потрібно знайти екстремуми функції:

y'= -3sin(x)=0

x₁=0   x₂=π

Підставляємо значення екстремумів в вихідний вираз:

3cos(0)+5=3+5=8 (максимум)

3cos(π)+5= -3+5=2  (мінімум)