знайдіть : а)20% від 350; б)30% від 56000; в)12% від 0,75; г)125% від 1,4; е)15% від 124грн; д)48%

від 3,5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Пилип'як Арсен.

а)х=20*350/100=70

б)х=30*56000=16800

в)х=12*0,75/100=0,09

г)х=125*1,4/100=1,75

д)х=48*3,5/100=1,68

е)х=15*124/100=18,6