Знайдіть перші чотири члени an якщо а1=1,2,d=-0.1​


Ответы на вопрос

Отвечает Лупан Артемий.

an=a1+d(n-1)

a1=1.2

a2=1.2-0.1=1.1

a3=1.2-0.1*2=1

a4=1.2-0.1*3=0.9