Спростити вираз 125a^6 b^3 * (-0,2 a^2 b^4)^3 (Якщо що цифри, які стоять після символу ^ це

степінь)

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

125a^6 b^3\cdot (-0,2 a^2 b^4)^3=125a^6 b^3\cdot (-0,008) a^6 b^{12}=-a^{12}b^{15}