з одного міста в інше, відстань між якими дорівнює 300км, виїхали одночасно дві машини. одна з них

рухалась зі швидкістю на 10 км/год більшою, ніж друга, а тому прибула до пнкту призначення на 1 год раніше за другу. знайдіть швидкість кожної машини.

Ответы на вопрос

Отвечает Евтихиев Ваня.
Х-скорость 1,х+10-скорость 2
300/х-300/(х+10)=1
300(х+10)-300х=х²+10х
300(х+10-х)=х²+10х
х²+10х-3000=0
х1+х2=-10 и х1*х2=-3000
х1=-60-неудов усл
х2=50-скорость 1
50+10=60-скорость 2