Дідусь Матвій вийшов з пасіки і пішов до липового гаю зі швидкістю 64м/хв. У той самий час вийшов з

липового гаю і попрямував до дідуся на пасіку Тимко . Відстань від липового гаю до пасіки 918 м . З якою швидкістю йшов Тимко , якщо він зустрівся з дідусем через 9хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Зоряна.
1) 64*9=576 (м)- пройшов дід
2)918-576=342 (м)- пройшов Тимко
3) 342:9=38 (м/хв)
Тимко йшов зі швидкістю 38 м/хв