Сума двох чисел дорівнює 39. Знайдіть ці числа,якщо їх добуток дорівнює 374.


Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Алсу.
 \left \{ {no numeric noise key 1039 \atop no numeric noise key 1038} \right. \\\\
 1037 1036} 1035 1034} 1033 1032} 1031 1030} 1029 1028} 1027 {(a-17)*(a-22) =0}} 1026 1025} \\\\

 \left \{ {{b=22} \atop {a=17}} \right. \ or\  \left \{ {{b=17} \atop {a=22}} \right.

Ответ:  17 и  22