У кожному кошику є 20 яблук, 15 зних солодких а 5 кислих яка ймовірність тощо що взяті наймана 2

яблока виявляється кислим

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Степан.

n=20

m=3

m/n = 3/20 = 0,15

Не уверен, но вроде бы так.