Допоможіть подати вираз у вигляді добутку: 1) 8a^4 - 2a^5 + 12a^9 = 2) a^2 + 5b - 5a - ab =


Ответы на вопрос

Отвечает Шичанин Денис.
2а^4*(4-а+6а^5)
а(а-5)+б(5-а)=а(а-5)-б(а-5)=(а-5)(а-б)