За температури -23 °С газ займає об'єм 60 літрів. Яким буде об'єм газу за температури 127 °С ? Тиск

газу не змінивс

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виктория.

V1/T1 = V2/T2;
V2 = V1*T2/T1
T1 = 273 + (-23) = 250K; T2 = 273 +127 = 400K
V2 = 60л * 400 К / 250К = 96л