На провідник, активна частина якого 1,5 м, в однорідному магнітному полі з індукцією 0,2 Тл, діє

сила 2 Н. Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 0,5 хв, якщо кут між напрямком струму й вектором магнітної індукції становить 30°?

Ответы на вопрос

Отвечает Dauylbai Nurbolat.

На провідник із струмом в магнітному полі діє сила Ампера F = BIΔlsinα;

F = BqΔtΔlsinα; q = F/(BΔtΔlsinα) = 2/(0,2·30·1,5·0,5) = 20/45 = 4/9 Kл