Ребяят,помогите плиз!!Срочно надо)) Поїзд рухався на підйомі із швидкістю 60 км/гол.А на спуску

його швидкість становила 100 км/год.Визначити середню швидкість на всіё ділянці шляху якщо врахувати що спуск удвічі довший ніж підйом.

Ответы на вопрос

Отвечает Дейкун Таня.
Дано :
V1- 60 км/ч
V2-100 км/ч 
S-2S1
найти : Vсреднее
решение :
Vср = S общее / t общее = S1+S2 / t1+t2= S1 + 2S1 / S1/V1 + S2/V2 ( это одна большая дробь )= 3S1 / S1/V1+2S1/V2= 3S1/ S1(1/V1 + 2/V2) = 3 / 1/V1+ 2/V2 = 3V1V2 / V2 + 2V1 = 3*60*100 / 100 + 2*60 ~( приблизительно ровно ) 81,8 км/ч