ПОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!!!! При ізобарному розширенні газу здійснили роботу 120 Дж. Яким був тиск, якщо

об’єм збільшився в 3 рази, початковий об’єм 0,2 м3?

Ответы на вопрос

Отвечает Фатьянов Степа.

A=p*(V1-V0) = p*(3*V0-V0) =2*p*V0
p=A/(2*V0) = 120 / (2*0,2) па = 300 Па