Якою є швидкість поширення пучка світла в алмазі з показником заломлення 2,4? Вважайте, що

швидкість поширення світла в повітрі 3,0*10 у 8 степені м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаптев Егор.
Я правильно понял: найти скорость света в алмазе???
V=c/n=3*10^8/2,4=1,25*10^8 м/с