потяг рухаючись рівномірно зі швидкістю 36 км на годину проїжає міст довжиною 200 м за 1 хвилину

визначте довжину потяга

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Илья.
36 км\г=36*1000/60м\хв=600м\хв
600-200=400м