Автомобіль рухається зі швидкістю 54км/год. за скільки секунд він проходить відстань 300м



Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Саня.
Км/ч переводим в м/с 54/3,6=15 t=s/v=300/15=20 секунд