Рибалка помітив що за 10 с поплавок зробив на виля 20 коливань а відстань між сусідніми гребенями

виль=1,2 м яка швидкість поширення виль

Ответы на вопрос

Отвечает Копаница Павел.

Дано:
t=10 с
N=20 
λ=1.2 м
Найти v
v=λ/T
T=t/N
v=λN/t
v=1.2 м*20/10 с=2.4 м/с