Знайдіть відношення опорів двох залізних дротие однакової маси якщо діаметр першої вдвічі більший

ніж діаметр другої

Ответы на вопрос

Отвечает Барадаков Адриан.
R = pl/S, где p- это плотность
l = v/S, v = m/p, R = m/S^2, S = 3,14d^2/4  значит R2 = 16R1