Срочно пожалуста Пальник що має потужність 110 Вт, працює під напругою 220 В, який опір цього

пальника?

Ответы на вопрос

Отвечает Вабищевич Кристина.
P=U*I,,  I=P/U=110вт/220в=0.5а,, R=U/I=220в/0.5а=440ом