Массасы 70кг шкафты орнынан жылжыту үшін қандай күш жұмсау керек?Үйкеліс коэффициенті 0,3


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Иришка.

m=70 кг    μ=0,3    F=?

F=μ*m*g=0.3*70*10=210 H

==============