На скільки еВ змінилась енергія атома Меркурію, коли він поглинув фотон з довжиною хвилі 381нм,

перейшовши з одного стаціонарного стану в інший?

Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Дарина.

Дано л=381 *10^-9 м      ΔE- ?

при излучении энергия атома уменьшается
ΔE=h*v=h*c/л=6,63*10^-34*3*10^8/3,81*10^-7=5.22*10^-19Дж=3,26 эВ