З якого матеріалу виготовлено куб вагою 21,6 Н що має порожнину об'ємом 200см3? Довжина ребра куба

10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Милана.
1. P=mg; m=ρv; P=ρvg  ρ=P/vg; ρ=21,6/(0,1*0,1*0,1-0,0002)*10=2700 (кг/м³)

мрамор или алюминий