До джерела струму що має ЕРС 12 В і внутрішній опір 1 Ом створює струм силою 3 А . Визначте опір

зовнішньої ділянки кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушный Лёха.

Згідно заокону Ома для повного кола
I=ERC/(r+R)
Знайдмо
R = ERC/I-r
R=12/3-1
R=4-1
R=3 Ом