Тепловий двигун отримує від нагрівника 8200 кДж теплоти і віддає холодильнику 6200 кДж. Знайдіть

ККД цього двигуна

Ответы на вопрос

Отвечает Южакова Соня.
Кпд=(Q1-q2)/Q1*100%=(8200-6200)*100%/8200=24,4%