Дві когерентні світлові звилі проходять у певну точку простору з різницею ходу 2,25 мкм.Який

результат інтерференції в цій точці,якщо світло зелене( λ=500 нм)

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Любовь.
Дано d1-d2=2,25*10^-6 м    л=0,5*10^-6 м    k- ?

условие минимума   Δd=л/2 *(2*k+1)

2*k+1=2,25/0,25=9 ( нечетное число полуволн)

значит волны ослабляют друг друга