В жилому будинку одночасно включено на 4 год. 50 ламп по 40 Вт, 80 ламп по 60 Вт і 10 ламп по 100

Вт. Визначити силу струму в зовнішньому колі і вартість спожитої електоенергії, якщо напруга в мережі 220 В, а 1 кВт*год коштує 24,36 коп.

Ответы на вопрос

Отвечает Росолов Максим.

50×40=2000W

80×60=4800W

10×100=1000W

2000+4800+1000=7800W=7,8kW

7,8×4=31,2kW/год

7800:220=35,5A

31,2×24,36=760(грн)


В-дь.- сила струму-35,5А. Вартість енергії -760грн.