Визначити ККД гідроелектростанцій якщо витрата води складає 6 м3 /с, висота греблі 20 м, а

потужність станції 880 кВт.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюкова Поля.
Дано:
p(ро воды) = 1000
P = 880 кВт
Н = 20 м
6 м3/с
________________________
КПД = Ап/Аз
Ап = P/t
Аз = Ек = m*g*h
m = p(ро) * V
Аз = p*V*g*h/t
КПД = (P/t) / (p*V*g*h/t) = 73 %