Знайти довжину математичного маятника, коливальний рух якого описується рівнянням x=0,16 sin*3,14*t

(усі величини виміряно в одиницях СІ)3,14 - пі

Ответы на вопрос

Отвечает Шмойлов Максим.

вид уравнения выглядит так:

x=Asinwt

w=корень кв. из g/l

l=g/w^2

l=10/9.8596=1.014 метров