Довжина екватора Землі дорівнюе 40000 км. Якакількість молекул необхідна для того щоб створити

ланцюг такої ж довжини ,якщо вважати , щодіаметр однієї молекули дорівнюе 3×10⁻⁹ см

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Ксюша.
N=L/d
L=40000 км=4*10^7 м
d=3*10^-9 см =3*10^-11 м
N=1,33*10^18 молекул