Салмағы 420 Н жасөспірім балықшыны су бетінде ұстап тұру үшін,. қайықтың алатын ең кіші көлемі

0,052 м3 болса, қайықтын өз массасы

Ответы на вопрос

Отвечает Ротарь Анна.
Вычислим силу Архимеда:
F=ρ*g*V = 1000*10*0,052 = 520 Н

Вес лодки:
P = 520 - 420 = 100 Н

Масса лодки:
m = P/g = 100/10 = 10 кг