Велосипедист 2 год рухався зі швидкістю 20 км/год. У скільки разів він проїхав бульший шлях, ніж

пройшов за 4 год, рухаючись зі швидкістю 4 км/год. Срочнооооо ПОЖАЛУЙСТААААААА. 100 балоооввв!!! 100!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сыскова Анастасия.

Объяснение:

путь на вело 20*2=40км, пешком 4*4=16км, значит на вело в 40/16=5/2=2.5 раза больше