За який час крізь поперечний переріз провідника пройшов електричний заряд 100 Кл за сили струму 25

мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Трушкина Алина.
I=q/t
t=q/I
t=100/0,025=100 000/25=4000 (с)=66,7 мин=1 час 6,7 мин