Точковий заряд створює електричне поле, напруженість якого на відстані 10 см від заряду дорівнює

100В/м. Якою буде напруженість поля в точці, яка віддалена від заряду на відстань 20 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Каппарова Улжан.

E = k * q / r^2

q = E * r^2 / k

 

 

E1 = k * q / r1^2 = k * E * r^2 / (k * r^2) = E * r^2 / r1^2 = 100 * 100 / 400 = 25 В/м