Яка маса шматка міді якщо у воді на нього діє виштовхувальна сила 10н? Густина міді 8,9г\см3


Ответы на вопрос

Отвечает Sikan Daria.
Сила Архимеда
Fa=po(воды) gV
V=Fa/pog=10/1000×10=0,001м3
Масса меди
m=po(меди)/ )×V
ро(меди)=8,9г/см3=8900кг/м3
m=8900×0,001=8,9кг
Ответ 8,9кг