Хвиля довжиною 3 метра поширюється зі швидкістю 6 м/с. Якою буде частота коливань частинок

середовища?

Ответы на вопрос

Отвечает Митрушкина Снижана.

Ответ: частота ν=2Гц

Объяснение:

дано:      розв'язок

λ=3м         υ= λ·ν

υ=6 м/с     ν=υ/λ   ν=6 м/с:3м=2Гц

ν-?