Розтягнута пружина скородчиюсь тягне за собою прикріплене до неї тіло масою 50г горизонтальною

поверхнею без тертя .Коли дефермація пружини дорівнює нулю швидкість тіла 5 м/с .Який початковий натягає пружини якщо її жорсткість дорівнює 10 000Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дарина.

Решаем по закону сохранения  энергии.  Потенциальная энергия деформации пружины переходит в кинетическую энергию движения тела.

Уравнение

kx²/2  =  mv²/2

 

x² = mv²/k = 0,05×25/10000=  12,5×10^(-5) =1,25×10^(-4)

x  = 1.12×10^(-2) м = 1,12 см