Який шлях проїде автомобіль рівномірно за 2 год розвиваючи силу тяги 900Hри потужності 30кВт


Ответы на вопрос

Отвечает Головизнин Максим.

Ответ:

Объяснение:

t=2 ч=7200с

F= 900H

N= 30кВт =30000 Вт

S=?

A=F*S

A=N*t

F*S=N*t

S=N*t/F=30000*7200 / 900= 240 километров