при зміні відстані між двома точковими електричними зарядами сила взаємодії зменшилась у 9 разів.Як

змінилась відстань між зарядами?

Ответы на вопрос

Отвечает Ванин Гошан.
F1 = k q1q2/r^2
F2 = k q1q2/R^2
сила взаємодії зменшилась у 9 разів.
F1/F2 = 9 
k q1q2/r^2 / k q1q2/R^2 = 9
R^2 /r^2 = 9
(R/r)^2 = 9
R/r =3
відстань між зарядами УВЕЛИЧИЛОСЬ  в  ТРИ раза