Під час ізобарного нагрівання об'єм повітря, стиснутого до 5 ати, збільшився від 0.48 м3 до 0,75 м

3. обчислити величину роботи виконаної повітрям

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Мирослав.
Дано :Р=5*10^5Па, V1=0,48 м3, V2=0,75 м3 Знайти А. А=Р(V2-V1) =5*10^5(0,75-0,48)=135 кДж