Поїзд за 3 години пройшов відстань 120 км. Визначте швидкість руху поїзда, вважаючи що рух

рівномірний

Ответы на вопрос

Отвечает Тыныштықов Данабек.
120÷30=4км.год=1,2м.с-за формолою ...
Отвечает Процько Станислав.
V=S/t=120/3=40 км/год