Дякую!! Визначити тиск на підставку прямокутного акваріума з розмірами 20 см×40 см. Але маса

акваріума з водою 32 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Площадь S=a*b a=20см=0,2м b=40см=0,4м , значит S=0,08м². p=F/S F=mg=32кг*10Н/кг=320Н , значит p=320Н/0,08м²=4000Па=4кПа
Ответ:4кПа