Потужнисть нагривального елемента 180вт .якою повинна бути сила струму в ньому якщо опир 2ком


Ответы на вопрос

Отвечает Осецький Макас.

P=180 Вт    R=2000 Ом    I=?

P=I²*R      I=√(P/R)=√(180/2000)=0.3 A

=====================