Чому дорівнює сила струму, якщо через поперечний переріз провідника за 10 с проходить 2*10(20) (2

на 10 у 20 степені) електронів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ясинский Назар.
Щоб знайти силу струму(I), треба заряд(q) поділити на час(t).
I = 2*10(20) / 10 = 2*10(19)
I = 2*10(19)