Активність радіоактивного ізотопа зо 30 год зменьшилася в 4 рази.Який період напіврозпаду цього

ізотопа?

Ответы на вопрос

Отвечает Жарков Илья.
N=N0/2^t/T
N0/N=2^t/t=4
2^t/T=2^2
t/T=2
T=t/2=15 лет