Из какого материала изготовлена спираль нагревательного элемента с мощностью 480Вт, если если его

длина 16м, сечение 0,24мм2 и напряжение в сети120В?

Ответы на вопрос

Отвечает Коропась Поліна.

Треба знайти питомий опір а за ним по таблиці знайти конкретний матеріал.тобто
1.знаходимо опір з формул потужності і сили струму: P= I^{2} *R звідси R=P/ I^{2}
2. дАЛІ нам відомо довжина l,  площа поперечного перерізу S=0.24* 10^{-6}  
з формули залежності опору від його лінійних параметрів 
R= \frac{gl}{S}
  знаходимо ро (написала g, бо на клавіатурі нема. Остаточна формулаg= \frac{SR}{l}
Залишилось тільки підставити дані.