На кінцях важеля діють сили 2 і 18 Н. Довжина важеля 1 м. Де розташована точка опори?


Ответы на вопрос

Отвечает Юлдошев Шукрулло.
2*x = 18*(1-x)
2*x = 18 - 18*x
20*x = 18
x = 18/20 = 0.9м