Напруженість однорідного електричного поля 6,0 кН/Кл і напрямлена вертикально вгору. Визначити масу

порошинки, яка перебуває в рівновазі у цьому полі, якщо заряд порошинки 1,6 *10 -11степені Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Рябых София.
Ma=m*0=mg-E*q
m=E*q/g=
6,0*10^3*1,6 *10^( -11)/10 кг=
9,6E-09 кг = 9,6E-06 г= 9,6E-03 мг = 9,6 мкг